Proiecte in desfasurare

Comuna Micasasa, în calitate de beneficiar, anunta demararea proiectului “Dotare camin cultural pentru pastrarea specificului local în localitatea Micasasa, comuna Micasasa, judetul Sibiu”, finantat din Fondul European Agricol pentru Dezvoltare Rurala, prin Programul National de Dezvoltare Rurala si Grupul de Actiune Locala Podisul Mediasului.. Mai multe detalii referitoare la proiect pot fi consultate în anuntul de mai jos: (Anunt Demarare Proiecte)

Str.1 Decembrie Nr. 144
Micăsasa, 557145 Județul SIBIU